Добрий день
Ми постараємося якнайшвидше відправити Ваше замовлення.
Відправки УКРПОШТОЮ та Новою поштою та МІСТ кожен робочий день ( ОКРІМ ВИХІДНИХ
Відправка оплачених замовлень наступного дня після оплати
Будь ласка, оглядайте товар на пошті!
Зверніть увагу: якщо ви забрали посилку — це означає, що все підійшло, і поверненню вона не підлягає.
Відгуки про компанію інтернет-магазин Теремок
Алла Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук
Анастасія М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за залишений відгук
Діана Д.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
не поклали букву ,була засмучена 😶
Светлана Ж.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо
Ференц Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ира Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгуку
Марія К.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ангеліна К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Пакетики яскраві, принт гарний, мені все сподобалось. Процвітання магазину ☺️
Ольга Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Очень яркая и красивая упаковка для подарка. Советую к покупке. Спасибо продавцу.
Людмила Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре, товар отримали. Єдиний дивний момент, що від продавця ніяких повідомлень ні про те що замовлення прийнято, ні що воно відправлене - повна тиша. Заспокоювала лише безпечна оплата через Пром
Коментар продавця
Дякуємо за відгук. ТТН відправки скили в чат на Промі, там бачите своє замовлення та номер. Вами переглянуто сповіщення. Замовлення зібрано 7:00. не стали в цей час телефонувати та повідомляти що є все в наявності. Дякуємо
Коментар продавця
Доброго дня. Отримане замовлення перевірили на наявність товара. Все в наявності. Зібрали , ттн скинули в чат на промі. Сповіщення в чаті переглянули та пишете що ніяких повідомлень. Дякуємо за замовлення
Дякуємо за відгук
Дякуємо за залишений відгук
не поклали букву ,була засмучена 😶
Дякуємо
Дякуємо за відгуку
Пакетики яскраві, принт гарний, мені все сподобалось. Процвітання магазину ☺️
Очень яркая и красивая упаковка для подарка. Советую к покупке. Спасибо продавцу.
Все добре, товар отримали. Єдиний дивний момент, що від продавця ніяких повідомлень ні про те що замовлення прийнято, ні що воно відправлене - повна тиша. Заспокоювала лише безпечна оплата через Пром
Дякуємо за відгук. ТТН відправки скили в чат на Промі, там бачите своє замовлення та номер. Вами переглянуто сповіщення. Замовлення зібрано 7:00. не стали в цей час телефонувати та повідомляти що є все в наявності. Дякуємо
Доброго дня. Отримане замовлення перевірили на наявність товара. Все в наявності. Зібрали , ттн скинули в чат на промі. Сповіщення в чаті переглянули та пишете що ніяких повідомлень. Дякуємо за замовлення