Добрий день
Ми постараємося якнайшвидше відправити Ваше замовлення.
Відправки УКРПОШТОЮ та Новою поштою та МІСТ кожен робочий день ( ОКРІМ ВИХІДНИХ
Відправка оплачених замовлень наступного дня після оплати
Будь ласка, оглядайте товар на пошті!
Зверніть увагу: якщо ви забрали посилку — це означає, що все підійшло, і поверненню вона не підлягає.
Відгуки про компанію інтернет-магазин Теремок
Алина Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовили подарункові пакетики з пандою дитині в садочок для солодких презентів на день народження. Пакетики дуже гарні, але і дуже тендітні, розраховані на маленький презент, кілька цукерок або щось невеличке (сік дитячий вже не вліз, точніше, вліз, але зав'язати пакетик вже не вийшло). З 20 пакетиків - два розійшлися по швам, але це не вина продавця. Продавцю дякуєм, оформили і доставили мега швидко.
Меліне А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня, дякуємо за замовлення, та залишений відгук
Илона Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня Ілоно. Дякуємо за залишений відгук
Юлія В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня Юлія. Дякуємо за замовлення , та залишений відгук
Андрій Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня Андрій. Дякуємо за залишений відгук
Ксенія Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня Ксенія. Дякуємо що обрали наш магазин, та за залишений відгук
Альона П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
все класно та бистро!!!
Катерина Б.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Доброго дня Катерина. Дякуємо за залишений відгук та що обрали наш магазин
Покупець
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Юлія П.
Відмінно
Дякую за швидку відправку! Все отримала! Товар відповідає дійсності. Супер магазин!
Замовили подарункові пакетики з пандою дитині в садочок для солодких презентів на день народження. Пакетики дуже гарні, але і дуже тендітні, розраховані на маленький презент, кілька цукерок або щось невеличке (сік дитячий вже не вліз, точніше, вліз, але зав'язати пакетик вже не вийшло). З 20 пакетиків - два розійшлися по швам, але це не вина продавця.
Продавцю дякуєм, оформили і доставили мега швидко.
Доброго дня, дякуємо за замовлення, та залишений відгук
Доброго дня Ілоно. Дякуємо за залишений відгук
Доброго дня Юлія. Дякуємо за замовлення , та залишений відгук
Доброго дня Андрій. Дякуємо за залишений відгук
Доброго дня Ксенія. Дякуємо що обрали наш магазин, та за залишений відгук
все класно та бистро!!!
Доброго дня Катерина. Дякуємо за залишений відгук та що обрали наш магазин
Дякую за швидку відправку! Все отримала! Товар відповідає дійсності. Супер магазин!
Доброго дня Юлія. Дякуємо за залишений відгук