


висота до затяжки-стрічки 15 см, з об'ємним дном 5.5 см
Пакети на зав'язках з атласної стрічки, які можуть бути використані як для подарунків для дітей у дитячий садок, так і для дорослих для друзів, родичів і колег. Ці подарункові пакети чудово підійдуть для пакування іграшок, цукерок, дрібниць та інших маленьких сувенірів.
Оригінальний дизайн з яскравим забарвленням на кожному пакетику додасть святкової атмосфери і створить прекрасну атмосферу свята. Дуже щільні та якісні пакетики доповнені стрічкою для зав'язування банта. Більше не потрібно шукати чим закріпити пакет, стрічка вже вбудована у верхню частину і дозволяє акуратно упакувати подарунок зробивши гарний бант. Пакети виконані зі щільного поліетилену
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Целофан |
| Особливості | Із зав'язками |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| кількість в комплекті шт | 1 |
| пакети подарункові | пакет з малюнком червоні сердечки |