Добрый день
Мы постараемся как можно быстрее отправить Ваш заказ.
Отправки УКРПОЧТОЙ и Новой почтой и МИСТ каждый рабочий день ( кроме выходных!!
Отправка на следующий день после оплаты
Осматривайте посылку на почте!
Оплата через Пром — это безопасно!
Важно: если посылка получена — это означает, что товар подошёл, и возврат невозможен.
Отзывы о компании інтернет-магазин Теремок
Алина Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовили подарункові пакетики з пандою дитині в садочок для солодких презентів на день народження. Пакетики дуже гарні, але і дуже тендітні, розраховані на маленький презент, кілька цукерок або щось невеличке (сік дитячий вже не вліз, точніше, вліз, але зав'язати пакетик вже не вийшло). З 20 пакетиків - два розійшлися по швам, але це не вина продавця. Продавцю дякуєм, оформили і доставили мега швидко.
Меліне А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня, дякуємо за замовлення, та залишений відгук
Илона Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня Ілоно. Дякуємо за залишений відгук
Юлія В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня Юлія. Дякуємо за замовлення , та залишений відгук
Андрій Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня Андрій. Дякуємо за залишений відгук
Ксенія Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня Ксенія. Дякуємо що обрали наш магазин, та за залишений відгук
Альона П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
все класно та бистро!!!
Катерина Б.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня Катерина. Дякуємо за залишений відгук та що обрали наш магазин
Покупець
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юлія П.
Отлично
Дякую за швидку відправку! Все отримала! Товар відповідає дійсності. Супер магазин!
Замовили подарункові пакетики з пандою дитині в садочок для солодких презентів на день народження. Пакетики дуже гарні, але і дуже тендітні, розраховані на маленький презент, кілька цукерок або щось невеличке (сік дитячий вже не вліз, точніше, вліз, але зав'язати пакетик вже не вийшло). З 20 пакетиків - два розійшлися по швам, але це не вина продавця.
Продавцю дякуєм, оформили і доставили мега швидко.
Доброго дня, дякуємо за замовлення, та залишений відгук
Доброго дня Ілоно. Дякуємо за залишений відгук
Доброго дня Юлія. Дякуємо за замовлення , та залишений відгук
Доброго дня Андрій. Дякуємо за залишений відгук
Доброго дня Ксенія. Дякуємо що обрали наш магазин, та за залишений відгук
все класно та бистро!!!
Доброго дня Катерина. Дякуємо за залишений відгук та що обрали наш магазин
Дякую за швидку відправку! Все отримала! Товар відповідає дійсності. Супер магазин!
Доброго дня Юлія. Дякуємо за залишений відгук